REFİK AK EMLAK HATAY

Firmamız 17 yıldır emlak alım,satım,kiralama,müşavirlik hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.
Gayrimenkulun alımında, satımında ve kiralanmasında reel değerler üzerinden pazarlama yapılması vazgeçilmez ilkelerimizden birisidir.
Hatay Ak Emlak pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyiminle yasal ve ulusal anlamda hizmetler sunmaktadır.
Hatay Ak Emlak internet servisi ile hayatınızı dahada kolaylaştırır.İstediğiniz türde bir gayrimenkul almak yada satmak için kapı kapı gezmenize gerek kalmaz.

Evinizi,işyerinizi,arsanızı yada villanızı gerçek değerinde satmak yada kiraya vermekmi istiyorsunuz?
Hatay Ak Emlak‘a güvencesi ile tanışmanız için elinizdeki gayrimenkulu kayıtlarımıza eklemeniz yeterlidir.

Neler Yapıyoruz?

Emlak Alım Satım

Refik Ak Emlak, her zaman yatırımınızı en karlı şekilde değerlendirebileceğiniz emlakları portföyünde buludurur. Tüm ilanlarımızı görüntülemek için sitenin üst kısmında bulunan menüye göz atınız.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul danışmanlığı hizmetimiz ile yatırımlarınızda en doğru kararları vermenizi sağlıyor, size uygun olan gayrimenkul ihtiyacının giderilmesini sağlıyoruz.

Geniş Müşteri Portföyü

Refik Ak Emlak olarak geniş müşteri ağımız sayesinde tüm gayrimenkul ve otomobillerinizi kısa sürede tam değerinde paraya ve ya takasa dönüştürebiliyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Refik Emlak, 20 yıllık deneyim ve sürdürülebilir başarısını dürüst ve doğru çalışma anlayışına borçludur.

Müşteri memnuniyeti değerlerimizin en önde geleni olduğundan satış odaklı değil, müşteri odaklıyız.

Sizi tanımak ve ihtiyaçlarınızı doğru tespit etmek çok önemlidir. Sizin ihtiyaçlarınıza yönelik doğru ve güvenilir çözümü üretmek temel görevimiz olsa da, esas amacımız en doğru ve son kararı vermenizde size yardımcı olmaktır.